“Do vish që të zhytemi…”- Ilnisa dhe Meritoni flasin me kode: Prit sa të lexoj edhe një faqe libri

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Meriton Mjekiqi janë dy personazhet në të përfolura të edicionit të tretë të ‘Big Brother VIP Albania’.

Meritoni ndodhej në oborr, ndërsa Ilnisa dhe bashkë flasin me kode. Ajo i thotë që të zhyten, teksa fillimisht Meritoni i shmanget duke i thënë se ka për të lexuar një faqe libri.

Në fund të dy bien dakord.

Biseda:

Ilnisa: Do vish të zhytemi njëherë?

Meritoni: Shko ti që të lexoj edhe një faqe

Ilnisa: E kam seriozisht. Do vish të zhytemi edhe njëherë?

Meritoni: Ok pasi të lexoj edhe një faqe libri

Ilnisa: Nuk zhytem pa ty

Meritoni: Nëse zhytemi, zhytemi

Ilnisa: Si thoni ju? Nuk i thoni zhytje?

Meritoni: Jo

Ilnisa: Thoni hidhemi

Meritoni: Do vish të zhytemi? Pse s’më thirre? Në mes të detit…

Ilnisa: Unë gati jam. Do vish të hidhemi?

Meritoni: Po

Related Posts

“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks….

Si t’i dallojmë sëmundjet e lëkurës?

Sëmundjet e lëkurës janë nga më të ndryshmet, dhe shenja e parë paralajmëruese është shfaqja e shenjave të kafta. Shkaku i paraqitjes së shenjave të kafta mund…

Sëmundjet e lëkurës, mjekët ngrenë alarmin për !

Afrimi i stinës së verës dhe temperaturave të larta, rrit dhe rrezikun e paraqitjes së sëmundjeve të ndryshme të lëkurës të cilat lidhen me qëndrimin e tepërt…

Skandal në shkollën shqipe, mësuesi godet e ofendon rëndë …

Një video tejet shqetësuese është publikuar nga mediat në Shqipëri, ku shihet një mësues i cili i keqtrajton disa nga nxënësit e tij në një klasë mësimore….

U dogj brenda në makinë/ Greku me biznes në Shqipëri

Christos Gialias, biznesmeni 59-vjeçar grek i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Mandra të Athinës, rezulton pronar biznesi edhe në Shqipëri. Konkretisht në vitin 2007 ai ka themeluar…

Shishe të thyera dhe njolla gjaku brenda e jashtë banesës, çfarë u gjet në dhomën e 81-vjeçarit! Ende mister se si u dhunua i moshuari

Shishe të thyera brenda dhomës dhe njolla gjaku janë gjetur nga uniformat blu brenda e jashtë banesës së 81-vjeçarit, i cili është dhunuar ditën e sotme në…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *