“Po nxit njerëzit të më urrejnë”, Dea Mishel e prekur, ka një thirrje publike për Luizin

Ashu si brenda shtëpisë së BBV, edhe jashtë pas daljes situata mes Dea Mishel dhe Luizit ka qenë e tensionuar.

Por “zjarri” u ndez kur Luiz Ejlli ofendoi rëndë nga nëna Dean, në një koncert në Shkodër ku gjeti edhe përkrahjen e publikut.

Dea reagoi ashpër për këtë e duket se nuk ka ndërmend ta harrojë lehtë.

E ftuar së fundmi në “Se luan topi”, Dea u shpreh:

“Doja t’i thoja publikisht që të përpiqet që këta ndjekës që i ka kaq të zjarrtë, tí udhëzojë që të jenë më të dashur dhe më pozitiv”.