Ja kush janë konkurentët e rinj që kanë hyrë në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”

Françeska Murati dhe Endrik Beba janë dy banorët më të rinj të shtëpisë së “Big Brother VIP 3”. Françeska është “Miss London 2023”, e njohur për karrierën…

Veshjet e punuara me dorë po rikthehen fuqishëm në treg

Punë Dore – Prizreni është faqja në Instagram ku mund të porosisni që nga veshjet e deri tek shtretërit për fëmijë me dizajn unik të punuar me…