‘Ke surrat dhe bën të pr.ekurin o le.gen’, gazetari i kthehet keq Mihal Kok.ëdh.imës: Na tur.përove në sy të botës

Ditën e sotme në një emision të Top Channel u transmetua intervista e Mihal Kokëdh.imës, pronarit…

Besa Shahini i befason të gjithë me vendimin e papritur: Do të iki nga Shqipëria…(Video)

Kryeministri Rama paralajmëroi se do të kishte ndryshime të mëdha në qeveri, ndërsa ditën e sotme…

E tradhëtoi instagrami/ Biseda me vajzën e rr.eme shqiptare, si ra në pra.nga trafi.kanti ndërk.ombëtar i d.ro.gës

DIA në Ba.ri dhe autoritetet pol.icore britanike dhe gjermane, me ndihmën ndërkombëtare e Int.erpo.lit, çuan në…

Analisti i kërkon “Live” të jap do.rëh.eqjen, kjo është përgjigja që jep presidenti Thaçi

Analisti, Kreshnik Spahiu i ftuar në emisionin Open në Top Channel i ka kërkuar live që…

(Video) Shfaqet Mihali i t.me.rrshëm dhe qan si fëmijë: Unë i dua gjithë njerëzit njësoj, po atyre që u thashë pis dhe qen më thanë do të ma.rrim je.tën…

Videoja ku Mihal Kokëdhima, pronar i restorantit ‘Panorma’ në Porto Palermo, hipte sipër një makine me…

Of.en.doi, sh.au ban.alisht shqiptarët/ Ministri serb nuk shkon në Gjykatë: I kam për qejt t’i sh.aj ata bij…

Ministri i Mbrojtjes Serbe, Aleksandër Vulin nuk është paraqitur në Gjy katën e Lartë në Beograd…

Urgjente! Viheni dorën në zemër shqiptarë, ky 5-vj.eçar ka nevojë për ndih.mën tuaj që të j.etojë: Mund të jetë vonë për të!

5-vjeçari Leon Krasniqi, nga Gjilani vuan nga Leu kemia Akute Lympho blastic. Ai ka nevojë urgjente…

An.kohet kunati i Katsifas: V.ra.sja e tij nuk po zbar.dhet, ai zgjoi helenizmin tek fëmijët në Shqipëri

Kunati i Konstantinos Katsifas, Vangelis Sakellarakis, dha një intervistë në stacionin radio Selanikut, Focus. Gjatë intervistës,…

11-vj.eçari i mb.ij.etuar dëshmon vr.as.jen e 5 motrave dhe vëllezërve nga nëna

Një nënë gjermane e dy sh uar për vr as j en e pesë fëmijëve të…

Turqia re.agon ndaj vendimit të Kosovës për të hapur ambasadën në Jerusalem

“Ngj.all zhg.ënjim edhe sikur autoritetet kosovare ta mendonin ndërmarrjen e një hapi të tillë që do…