Arta Elezajt i publikohet një video intime

Pak ditë më parë, aktorja Arta Elezaj pushtoi rrjetet sociale me një video duke bërë twerk. E duket se ajo video nuk ka qenë e vetmja. Që prej mesnatës, në rrjete sociale po qarkullon një tjetër video e ngjashme. Këtë herë, Arta është e veshur me rrobdishambër teksa në prapavijë, ambienti kuptohet se është një … Read more

“Mamin aty e ke? Kënaqem fare, shkrihem …”, Klevio nxjerr përgjimin: Kejvina Kthella më kërcënoi

Bota e shoëbizit në Shqipëri ëhstë në çdo moment “luftë”, ku VIP-at sulmojnë dhe kërcënojnë njëri-tjetrin, fillimisht e nisin si ljë dhe më pas përfundojnë në polici. Reperi Cllevio ka publikuar sëfundmi një pëtgjim ku sipas tij ndihet i kërcënuar nga kejvina Kthella. Siç dëgjohet edhe në audio, Kejvina e pyet Cllevion nëse mami i … Read more

“Edhe 100 herë të jetoja, prapë e jotja…”/ Adelina Ismaili i bën urimin e veçantë bashkëshortit për ditëlindje

Në shtëpinë e këngëtares së njohur, Adelina Ismaili, sot ka festë. Bashkëshorti i saj feston ditën e tij të lindjes. E në këtë ditë të veçantë, artistja ka bërë urimin emocionues për partnerin e saj tre vite më të ri. Adelina ka publikuar një fotografi bardh e zi ku shfaqej krah Val Krasniqit, teksa poshtë … Read more