O Zot i madh! Roja i shkoIIës Ië shtat.zënë va.jzën 11 vjeçe, mendohet se e ka bërë edhe me va.jza të tjera brenda shkoIIës

Një va.jzë 11-vjeçare kineze, raportohet se ka mbetur shtat.zënë. Si bëhet e ditur vajza ka mbetur…

Horoskopi – E premte, 12 mars 2021

Ky është horoskopi për nesër, e premte 12 mars 2021, që Noa.al sjell për ju. Njihuni…

7 vjeçarja qe shet Iimonadë për të mbIedhur para për operacionin e saj në kokë

Ajo ‘punon’ tek furra e bukës që ka gjyshi dhe e ëma. Fillimisht e nisi për…

Qeni shpëton famiIjen nga tërmeti: “Na tërh.oqi nga pantaIIonat”

Javën që lamë pas një seri tërmetesh të fuqishme prekën Greqinë. Në media u përcollën lajme…

Një bom.bë i mori këmbën! Mesazhi i ndjerë i sportistes për personat me af.tësi të kufizuara

Kur ishte vetëm 7 vjeç, shpërthimi i një bo.m.be në shtëpinë e saj në Bagdad (Irak)…

Po bën xhiron e mediave në botë/ Shqiptari kapet pas 10 vitesh, ja si u zbulua me një salçiçe çfarë kishte bërë

Të vje dhësh një shtëpi është një punë mjaft e lodhshme kur e mendon, ndaj dhe…

Stri.ptistja shqiptare: Kemi ngelë pa punë, nuk jemi mësuar me rrogë 200-300 mijë lek

Një vajzë e cila prej më shumë se një viti është e papunë për shkak se…

Të gjitha figurat që shihni kanë një kuptim, zbuloni cili lidhet me ju

Mosnjohja e plotë e vetes është diçka që më e zakonshme sesa mund të mendoni. Ka…

Ku po shkon bota! Gruaja habit me deklaratën: Jam e martuar dhe kam 3 fëmijë por bëj s*ks me burrin në ç’do lokal që shkojmë

Para se Ema ta dinte, artisti Lee, 38 vjeç, e joshi dhe la derën hapur ku…

E pabesueshme/ Ndodh mrekullia: Gruaja dhe bebja e saj ndërrojnë jetë dhe ringjallen për pak minuta: Zot ruaji!

Ma kthi filloi rreth orës 12:30 në prag të Krishtlindjes. Trejsi e cila do linte në…