Zjarr i madh në Tiranë, shkrumbohet makina në zonën e “Myslym Shyri” (video)

Një makinë në ecje ka shpër thyer në flakë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslym Shyri”…

Ekskluzive/ Sekondë pas sekonde, si u vr.a Klodian Rasha (PAMJET)

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha disponon ekskluzivisht fotografitë e nxjerra nga filmimet e kamerave të…

Shitësi i HER0lNËS në listën e PD/ Rezeart Tusha, kandidat në Durrës, është arr.estuar në Zvicër

Ligji i dekriminalizimit ndalon personat e dënuar që të kandidojnë. Ky ligj u iniciua dhe nga…

Ja masat e reja kufizuese në Shqipëri edhe për dy javë që u vendosën sot

Zv.Ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli thote se masat aktuale e kanë dhënë efikasitetin e tyre dhe…

I nxorri foton nga plazhi, Salianji bën deklaratën e papritur për Ramën

Një ditë më parë, kryeministri Rama e quajti zhgënjyese, pa karakter, listën e PD në qarkun…

Tre ditë e ankoruar në Durrës, largohet nëndetësja turke “TCG Çanakkale”

Nëndetësja “TCG Çanakkale”, e cila prej tre ditësh ishte ankoruar në portin e Durrësit është larguar…

VIDEO/ Momenti kur treni go.det autobuzin e ngecur në kryqëzim

Një tren pasagjerësh ka përpl.asur me të gjithë shpejtësinë një autobuz që pësoi avari mbi kryqëzimin…

Ilir Meta lëshon “bo.mbën” për 25 Prillin, deklarata që po shqetëson shumë

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar sërish nga Fieri për të mos prekur votën e shqiptarëve. Teksa…

Lajm i fundit! Edi Rama: Nga nesër njihen patentat e shqiptarëve në Itali

Italia nesër do të zyrtarizojë marrëveshjen për njohjen e patentëshoferëve të shqiptarëve që jetojnë atje. Lajmin…

Shokët i thanë pi 40 kilogramë raki po deshe të pranojnë në grupin tonë, 20-vjeçari jep shpirt: E zeza nënë o bir

Një student në Amerikë ka hu mbur je tën. Ngjarja raporohet se është shumë e rëndë.…