Zj.arri pushton fshatin e Vlorës, rre zikohen banesat, banorët në ndihmë të zja.rrëfikësve për shuarjen e flakëve

Banorët kanë ndërhyrë menjëherë për t’iu vënë në ndihmë zja.rrfikëses që të shuajë fl akët që…

U ve.tëf.lijua Anisa dhe Zhaneta/ Del në shitje banesa e familjes Jo.sifi në Kombinat, ja çpo ndodh me Blertën

Del në shitje banesa e familjes Josifi në Kombinat, aty ku u ve.tëfl.ijuan Anisa dhe Zhaneta…

“Lëri llafet, a do e lëpish apo jo…”/ Habit deputeti shqiptar, me dy bërxolla në duar dhe një akullore, publikon videon e turpshme

Deputeti Halit Valteri i cili disa ditë ma parë publikoi logon e partisë së re ku…

Kështu do të jenë temperaturat javën e ardhshme

Gjatë javës së ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe më…

‘Thyen’ koeficentin e inteligjencës, 17-vjeçarja shqiptare shpallet më e mira në Athinë

Albiona Mancho është një studente shqiptare e cila ka shënuar një rekord të vlerësimit në provimet…

Shqiptari gjys.më i zh.veshur kë rcënon se do h.idhet nga ndërt.esa 12-katëshe në Greqi (Video)

Një burrë gjy.smë i zhv eshur ka hi.pur në një ndër.tesë 12-katëshe në Selanik, Greqi dhe…

Pamje rrë.qethëse/ Vr.anë me pl.umb në fytyrë të bijën dhe motrën, shikoni ç’bëjnë në gjykatë

Në foto e mëposhtme shikoni pamje rrë.qethëse. Faik dhe Shkëlzen Buci, babë e bir kanë dalë…

E FUNDIT/ Çfarë po ndodh mes Turqisë dhe Greqisë? Ushtria turke dërgon ta nke në kufirin grek

Forcat e Ar matosura Turke filluan të transportojnë ta nke në kufirin Grek. Dy autokolona kamionësh…

Korçarja në SHBA ndihmon fëmijët në Pogradec: 100 çanta shkolle dhuratë

Adoleshentja në SHBA me rrënjë shqiptare ndihmon fëmijët në nevojë të Pogradecit, ka edhe një mesazh…

Pas vr.asjes së vajzës, s’ka fund tm.erri në familjen Buci, si e vr au nëna-nusen e djalit, te vd ekja e djalit të lidhur me gruan nga Shkodra….

Detaje shumë të rënda janë zbardhur lidhur me familjen Buci, ku babai organizoi dhe fshehu vr…