Habiti edhe mj.ekët: Di.eta Verore nuk të lë të shën.doshesh as deri në dimër. Ja menuja

Dieta Verore, e cila zgjat 13 ditë do ta nx.isë metabolizmin tuaj të punojë më shpejt,…

Si të gatuani super tortën e ftohtë me pak fare përbërës

Tortë e shpejtë me banane për 15 minuta! | Gatuaj dhe Shijo. UDHËZIMET: Përziejmë ajkën e…

Pastroni atletet tuaja të preferuara në vetëm 10 sekonda!

Një nga veshjet që rikthejmë në paraqitjen tonë me ardhjen e pranverës janë: atletet e bardha.…

Receta më e mirë për bakllava me kanellë dhe arra

Nëse vendosni të gatuani këtë ëmbëlsirë, keni parasysh që më së miri është që të qëndrojë…

Kuzhinieri tregon gabimet që të gjithë i bëjnë kur përgatisin salsiçe

Salsiçet dhe burgerët janë pjesë e pandashme e secilës skarë, por kërkojnë vëmendje të plotë për…

Mos i humbni farat e pjeprit, nuk do ta besoni se sa të shën.detshme janë

Që në lashtësi farat e pjeprit janë përdorur si një nga ku.rat më të mira për…

“Kur vajzat e mia kuptuan se unë vuaj nga…!”

“Shumë prej nesh nuk e kanë guximin të ju tregojnë fëmijëve të tyre për të vërtetën…

Mish me qepë dhe hudhra – Shije e përkryer, thjeshtë dhe lehtë në shtëpi

Kjo është një recetë fantastike, tipike tradicionale e kuzhinës shqiptare. Është një recetë me shije të…

Hiqni pikat e zeza në fytyrë vetëm me patate

Ekspozimi i vazhdueshëm në diell pa vënë krem kundër diellit mund të shkaktojë shumë efekte negative…

Receta e akullores nga Znj Katerina që do t’iu bëj të lëpini gishtat : Nuk keni përse ta blini atë, e pregatisni vetë në kuzhinën tuaj për pak minuta

ane disa produkte te cilat ne kemi qef ti blejme, mos marrim mundimin t’i gatuajme ato…