Loco lëshon emisionin/ “Më kanë sharë dhe ofenduar, s’toleroj më”

N; emisionin e sontëm Loco pas kërkimfaljes ndaj të gjithëve që u ka gabuar, deklaroi se…

U përkrah shumë nga ndjekësit, konkurrenti i “Përputhen” merr vendimin që i preku të gjithë (Foto)

Arsim Abduli është një nga konkurrentët më të rinj në “Përputhen”. I riu nga Kërçova e…

Do përfaqësojë Zvicrën në Eurovizion, i riu e thotë me krenari: Jam shqiptar, një ditë dua të garojë për vendin tim!

Mëngjesin e sotëm, i ftuar në një lidhje me “Skype” në emisionin “Kafe Shqeto” në Syri…

Reagon EIvisi pasi Arjan Konomi e quajti pIehrë: Nuk jam ashtu si po më bëjnë AntoneIa q.au kot mos i besoni Iotët e saj

Një foto e postuar në Instagram nga Elvisi dhe e ripostuar nga Atdheu sh kaktoi debat…

l uron vd.ekjen për ta Iënë të Iirë MevIanin – Reagon Ledjana

Konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Ledjana Prenga, tash e një kohë është në një lloj rivaliteti me…

Eksodi/ Ish deputeti Shehaj tregon momentet e vështira: Kemi udhëtuar natën me kamion për të kapur anijen, ja çfarë më ndodhi kur po ecja me tim vëlla

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj është një nga personat të cilët ishin pjesë e eksodit…

“Nga sot e tutje, s’do të të mërzis kurrë”, Xhemi Shehu publikon foton që Arbana Osmani s’do të donte ta shihte

Djali i Arbana Osmanit, Joni feston dhe ditëlindjen. Moderatorja publikoi disa fotografi të shkrepura ndër vite…

Përputhen/ Pas Atdheut, largohet dhe Elvisi nga emisioni?

Ditën e sotme në “Për’puthen” pati një përp lasje të ashp ër mes Atdheut, Antonelës, Elvisit…

“Kur klasa është plot me vajza, por ty të pëlqen zysha”, Atdheun e ‘akuzojnë’ se ka puthur edhe Borën

Konkurrenti nga Kosova në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, Atdheu së fundmi ka qenë në krye të…

Video/ Mes lotësh Gentian Zenelaj flet për humbjen e të atit: “Më ka ngelur peng që nuk shkova dot në va.rrim”

Aktori dhe moderatori i njohur Gentian Zenelaj, ka rrëfyer së fundmi bet ejën e tij me…