E përzgjedhura e Saimirit, shpërt.hejnë polemikat në rrjet: Gjyshja e Merit faIIxhore me nam në Elbasan (Foto)

Pas natës finale të “Love Story”, ku Saimiri zgjodhi Merin, kanë qenë të shumta polemikat. Është…

Ana e “Përputhen”, thotë se ka fri.kë të vazhdojë me djemtë e emisionit

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Ana Kauri, ka befasuar me deklaratën e saj të papritur. Ajo u…

Riniani kujdeset që të ketë takim in.tim me Anën: Mos u tr.emb nga krevati

Emisioni “Përputhen” vijon të dhurojë surpriza. Në takimin e dytë me Anën, Riniani ishte kujdesur që…

Avokatja shqiptare vazhdon ti “ç.me.nd” ndjeksit me asetet e saj të boIIshme

Redona Koci befason me paraqitjen e saj të fundit. Redona e cila ka kryer studimet në…

Ish bashkëshortja e futbollistit shqiptar publikon foton lak.uriq

Ish-gruaja e Blerim Xhemajlit, Erjona Sulejmani, ka pr ovokuar ndjekësit e saj me fotot e fundit.…

Marjana Kondi feston sot 60 vjetorin, dhurata më e veçantë që mori për ditëlindje

Marjana Kondi feston sot 60 vjetorin e lindjes. Artistja mjaft e dashur e humorit ka marrë…

“Laji këmbët laji”. Gazetari i ndërpret fjalën, Ana e “Për’Puthen heq këpucët dhe ia “fluturon” atij: Duro mor…

Ana, ish konkurrentja e Për’puthen ishte në rubrikën “Trotuar” në E diell, nuk ka hez ituar…

Gazetarja Dasara Karaiskaj rrëfen të papriturën me l*sbiken: Unë isha e v*rgjër, ajo erdhi dhe më…

Dasara Karaiskaj, gazetarja e njohur dhe shumë e komentuar shqiptare, ka qenë e ftuar në puntatën…

Gazetari i prek gj.oksin në studio Dasara Karaiskajt, vjen reagimi epik i moderatores: E mir, mjaft

Dasara Karaiskaj, gazetarja e njohur dhe shumë e komentuar shqiptare, ka qenë e ftuar në puntatën…

Uau na lanë pa fjalë/ Ndodh puthja e dytë mes Jasminës dhe Andit, po krijohet një çift i ri?

Pafu nd surpriza në këtë PërPuthen Prime në Top Channel. Andi me një dhuratë në duar,…