fbpx

FOTOT/ Askush nuk e ‘dëgjon’ bashkëshorten e Lorikut në shtëpi! Shihni se ç’bën vajza e vogël

Lorik Cana, ish-kapiteni legjendar kuqezi, pak kohë më parë u bë baba për herë të dytë.…

Tri shtuese! Nd ërron jetë nga kor onavirusi volebollistja shqiptare (Foto)

Volejbolli shqiptar është në zi. Ditën e sotme u bë me dije se një nga figurat…

E go.det rrufeja në stërvitje, portieri dër.gohet me urgjencë në sp.ital

Portieri, Ivan Zaborovskiy është duke luf.tuar me je.tën, pasi u go.dit nga rru.feja gjatë një seance…

“Dua t’i lutem Zotit për mua…”, poezia pre këse e futbollistit të Skënderbeut që nd ërroi je të

Nda rja nga je ta e 18 vjeçarit Dorian Tahirllari, pjesë e ekipit të të rinjëve…

Tro.nditet futbolli shqiptar, ndërron je.të në moshën 18-vjeçare talenti i Skënderbeut

Një lajm shumë i keq, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm, ka ardhur së fundmi, teksa…

Fiton 175,000 euro në javë, ndërsa shëtit me iPhone të thyer dhe pastron toa.letin e xhamisë

Publiku e njeh Sadio Mane-n si një sulmues në klubin futbolistik të Liverpool-it. Ndërsa shumë e…

Atletja fiton tre medalje, duke vrapuar me atlete “Nike” të qepura vetë

Në sport, njëlloj si në jetë, pasioni dhe vendosmëria mund të sjellin rezultate të mëdha dhe…