Granit Xhakës ëndrra iu bë realitet

Mesfushori me origjinë shqiptare i Arsenalit, Granit Xhaka do të marrë zyrtarisht shiritin e kapitenit të…

Video+Foto/ Kampioni shqiptar bën go.ditjen e radhës, blen super jahtin luksoz dhe lundron në …

Kampioni absolut ne kick box dhe tashme ne boks Kristian Prenga i cili vazhdon karrieren ne…

E rr.ahin dhe i dj.egin makinën, futbollisti e pë.son keq

Lojtari i Brest në Ligë 1, franceze Ronael Pierr Gabriel, është dhu.nuar dhe i është dje.gur…

Me te vertete pr.ekese : Nuk do te jesh me b.iri im nese nuk do ta besh kete gje

Mesut Ozil është një nga mesfushorët më të talentuar në botë, i cili ka arritur të…

Kështu ia kanë rregulluar dhomën pashait të vogël Miloti e Belkizi

Belkiz Kera dhe Milot Rashica janë dyshja e njohur simpatike që pëlqehen mjaft shumë nga një…

Dikur “Perandor” i futbollit/ Adriano filmohet “tapë” sa mezi e mbajnë këmbët

Një video e ish sul.muesit të Interit dhe kombëtares së Brazilit, Adriano, po bën xhiron e…

FOTOT/ Askush nuk e ‘dëgjon’ bashkëshorten e Lorikut në shtëpi! Shihni se ç’bën vajza e vogël

Lorik Cana, ish-kapiteni legjendar kuqezi, pak kohë më parë u bë baba për herë të dytë.…

Tri shtuese! Nd ërron jetë nga kor onavirusi volebollistja shqiptare (Foto)

Volejbolli shqiptar është në zi. Ditën e sotme u bë me dije se një nga figurat…

E go.det rrufeja në stërvitje, portieri dër.gohet me urgjencë në sp.ital

Portieri, Ivan Zaborovskiy është duke luf.tuar me je.tën, pasi u go.dit nga rru.feja gjatë një seance…

“Dua t’i lutem Zotit për mua…”, poezia pre këse e futbollistit të Skënderbeut që nd ërroi je të

Nda rja nga je ta e 18 vjeçarit Dorian Tahirllari, pjesë e ekipit të të rinjëve…