Ja çfarë duhet të bëni nëse vu.a.ni nga pag.jumësia

Nëse kohët e fundit nuk po flini më aq mirë dhe aq shpejt sa më parë,…

Shumë shpejt bëhet nënë, Arbana Osmani tregon vendimin e rëndësishëm që ka marrë

Arbana Osmani është në muajin e fundit të shta.tzë.nisë dhe po pres me padurim vogëlushin e…

Zvicra jep lajmin e keq per shqiptaret: 10 ditë të mbyllur nëse udhëtoni drejt vendit tonë

Zyra Federale e Shëndetit Publik (BAG) ka bërë sot riaktualizimin e listës së karantinës gjegjësisht atë…

Për ku. rim në Turqi, koro.navir.usi i merr je.tën ish-kryebashkiakut të Lushnjës

Mje.kimi i marrë në Turqi pas infe.ktimit me kor.onavir.us, nuk i ka shp.ëtuar dot je.tën ish-kryebashkiakut…

Bes Kallaku hum.b njeriun e rëndësishëm, mesazh prekës në Ins.tagram

Aktori i njohur Bes Kallaku ka hum.bur një prej miqve të tij më të mirë, dhe…

6 gjërat që gjuha juaj mund të zbulojë në lidhje me shëndetin

Mund të habiteni, por gjuha mund të tregojë shumë probleme shëndetësore. Ju mund të merrni një…

Greqia mbyll kufirin me Shqipërinë, ja datat kur mund të hapet

Ambasada e Greqisë në Tiranë ka njoftuar zyrtarisht këtë të shtunë datat, se deri kur do…

Mendonit që Sara Hoxha është nga Shqipëria, por jeni gabuar

E dashura e Ledrit, me të cilën do të martohet dhe po pret një fëmijë, është…

“Ti je shpirti i shpirtit të universit”/ Zaho Rama ka ditëlindjen, Rea nuk i kursen fjalët e bukura për të vëllain: Je dashuri!

Nuk kishte si të mungonte një urim dhe nga e motra e tij, Rea, e cila…

Miratohet ligji i ri, si mund ta merrni pasaportën italiane. Ja cilat janë 4 rrugët që duhen ndj.ekur

Dhoma e Deputetëve miratoi ligjin e ri për shtetësinë. Tani ligji duhet të kalojë në Senat…