“Doje ta dëmtoje”, Arbri ia thotë troç Romeos: I ke thënë ndahu…

Flirtimet po vazhdojnë në shtëpinë e spektaklit televiziv “BBVA3”, por akoma nuk është zyrtarizuar asnjë çift.

Mbrëmjen e sotme është diskutuar për debatin mes Ilnisës dhe Romeos, ku ky i fundit dyshon në marrëdhënien e saj me Meritonin.

Opinionisti, Arbër Hajdari ka shprehur mendimin e tij, i cili ishte se Romeo në qoftë se do e kishte mik Meritonin nuk do shpreheshte gjatë “Prime-t”.

Një pjesë nga biseda:

Arbër Hajdari: Mua më jep idenë sikur Romeo donte ta dëmtonte Ilnisën nëpërm,jet kësaj. Kam vënë re që ai nuk i zjgat debatet. Ajo i kërkon llogari, ky nuk e zgjat. Romeo i ke thënë shokut tënd ndahu nga ajo.

Romeo: Unë e kam pyetur 100 herë ‘Pse?’ Dhe ajo nuk më është përgjigjur akoma.

Ilnisa: Ty të duhet Gazi për të futur mes nesh. Unë kur i bëj dikujt një pyetje të tillë, nëse janë miqtë e mi, do të thotë që ka lidhje direkt me marrëdhënien e tyre, jo me njerëz të jashtëm.

Romeo: Pyetja ime ishte ‘Pse i the atij djali pse nuk më dole në krah në debatin me Gazin’. Ai djali ty të mbron gjithmonë, ti nuk ke nevojë për mbrojtje se je grua e fortë.

Related Posts

“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks….

Si t’i dallojmë sëmundjet e lëkurës?

Sëmundjet e lëkurës janë nga më të ndryshmet, dhe shenja e parë paralajmëruese është shfaqja e shenjave të kafta. Shkaku i paraqitjes së shenjave të kafta mund…

Sëmundjet e lëkurës, mjekët ngrenë alarmin për !

Afrimi i stinës së verës dhe temperaturave të larta, rrit dhe rrezikun e paraqitjes së sëmundjeve të ndryshme të lëkurës të cilat lidhen me qëndrimin e tepërt…

Skandal në shkollën shqipe, mësuesi godet e ofendon rëndë …

Një video tejet shqetësuese është publikuar nga mediat në Shqipëri, ku shihet një mësues i cili i keqtrajton disa nga nxënësit e tij në një klasë mësimore….

U dogj brenda në makinë/ Greku me biznes në Shqipëri

Christos Gialias, biznesmeni 59-vjeçar grek i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Mandra të Athinës, rezulton pronar biznesi edhe në Shqipëri. Konkretisht në vitin 2007 ai ka themeluar…

Shishe të thyera dhe njolla gjaku brenda e jashtë banesës, çfarë u gjet në dhomën e 81-vjeçarit! Ende mister se si u dhunua i moshuari

Shishe të thyera brenda dhomës dhe njolla gjaku janë gjetur nga uniformat blu brenda e jashtë banesës së 81-vjeçarit, i cili është dhunuar ditën e sotme në…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *