Edona flet për deklaratën në Beograd: S’kam thënë kurrë që s’jam shqiptare, ju kërkoj falje

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, transgjinorja e cila arriti të shkojë deri në finale, ku dhe zuri vendin e katërt, Edona James së fundmi është deklaruar rreth një intervistë skandaloze të dhënë vite më parë për një medium serb.

“E dua Beogradin, është shumë i bukur. Më pëlqejnë meshkujt serbë, janë të gjatë. Meshkujt më të mirë janë meshkujt serbë. Unë jam shqiptare, por nuk ndjehem shqiptare. Nuk jam myslimane, jam katolike”, kishte thënë Edona në këtë intervistë, e cila u rikthye në qendër të vëmendjes gjatë muajve sa e njëjta ishte në garën e BBVK2.

Ajo thotë se është keqkuptuar dhe nuk e kishte për qëllim të bënte diçka kundër shqiptarëve, teksa shprehet se ndjenë pengesë shkaku i asaj interviste.

“Ju e dini qysh e kam mendimin unë, Unë e them çka foli. Për qëta më erdh inati. Për serbët, që kisha dashtë me ia ngul juve, ia kisha ngul publikisht, nuk isha ngul me serbë. Çka o’ ajo? Pa lidhje. Ama kam dhënë intervistë, pernime po më pengon, shumë po më pengon qajo pjesë”, tha ajo.

Edona po ashtu mohon të ketë thënë që s’ndjehet shqiptare, teksa kërkon falje për deklaratën e lartëcekur.

“Unë s’kam thanë kurrë që s’jam shqiptare. Unë jam…Ma shqiptare jam unë, ja kerkush. M’vjen inati kur të thonë qashtu, edhe nëse mendoni se kam dal me ia ngul juve, jau kisha ngul ndryshe, amo jo. Iu kërkoj falje nëse e shihni qashtu, amo nuk është kanë qashtu”, u shpreh ajo.

Related Posts

“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks….

Si t’i dallojmë sëmundjet e lëkurës?

Sëmundjet e lëkurës janë nga më të ndryshmet, dhe shenja e parë paralajmëruese është shfaqja e shenjave të kafta. Shkaku i paraqitjes së shenjave të kafta mund…

Sëmundjet e lëkurës, mjekët ngrenë alarmin për !

Afrimi i stinës së verës dhe temperaturave të larta, rrit dhe rrezikun e paraqitjes së sëmundjeve të ndryshme të lëkurës të cilat lidhen me qëndrimin e tepërt…

Skandal në shkollën shqipe, mësuesi godet e ofendon rëndë …

Një video tejet shqetësuese është publikuar nga mediat në Shqipëri, ku shihet një mësues i cili i keqtrajton disa nga nxënësit e tij në një klasë mësimore….

U dogj brenda në makinë/ Greku me biznes në Shqipëri

Christos Gialias, biznesmeni 59-vjeçar grek i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Mandra të Athinës, rezulton pronar biznesi edhe në Shqipëri. Konkretisht në vitin 2007 ai ka themeluar…

Shishe të thyera dhe njolla gjaku brenda e jashtë banesës, çfarë u gjet në dhomën e 81-vjeçarit! Ende mister se si u dhunua i moshuari

Shishe të thyera brenda dhomës dhe njolla gjaku janë gjetur nga uniformat blu brenda e jashtë banesës së 81-vjeçarit, i cili është dhunuar ditën e sotme në…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *