H0R0SK0Pl/ Emërkurë, 24 shkurt 2021

Dashi

Nesër Yjet nuk do të jenë në anën tuaj, kështu që përpi.quni të s.hmangni çdo lloj dis.kutimi. Por mos u shqe.tësoni, pasi gjatë javës Hëna do të hyjë në shenjën tuaj dhe gjërat do të ndryshojnë për mirë. Në punë është një fazë disi komp.lekse.

Demi

Nesër do të jetë ditë e mirë për nd.enjat dhe, në veçanti, beqarët do kalojnë momente të gëzuara. Ata që duan t’i japin fund një lidhje mund ta bëjnë atë më lehtë. Në punë, dëgjoni propozimet që ju bëhen, keni yjet në krah.

Binjakët

Gjatë ditës së nesërme do të ndjeni njëfarë ner.vozizmi dhe shumë nostalgji. Në dashuri nuk është koha të mendoni për një person që ka qenë pjesë e së kaluarës suaj. Në punë keni disa probleme për shkak të ner.vozizmit.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se nëse jetoni dy histori të dashuruara, atëherë përpiquni të jeni të kujdesshëm dhe të mos nga.tërroheni. Gjërat janë më mirë në punë, edhe pse diçka ndoshta do të duhet të shtyhet.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se nuk do të ketë tro.nditje të mëdha në dashuri edhe për nesër. Gjërat do të jenë mirë duke filluar nga fundi i javës, kur Hëna është në favorin tuaj. Mundohuni të bëni kuj.des me shpenzimet.

Virgjëresha

Nesër do të rre.zikoni të keni disa de.bate në dashuri por përpiqeni të mos dilni nga bisedat e vjetra. Në punë mund të ndiheni të mbing.arkuar: ka shumë gjëra për të bërë dhe shumë shpesh jeni vetëm ju që duhet t’i bëni.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon se nesër mund të ketë një k.rizë të vogël të përkohshme për çiftet. Në punë gjërat do të përm.irësohen, madje edhe fitimet mund të rriten.

Akrepi

Nesër mund të keni një pen.gesë që do t’ju bëjë të hu.mbni edhe dur.imin. Në çift, nga ana tjetër, momente shumë intr.iguese po vijnë nëse bën pak përpj.ekje për të. Ju keni njohuri fituese në punë.

Shigjetari

Nesër do të jetë një ditë ne.rvoze në dashuri prandaj përpiquni të sh.mangni disk.utimet dhe t’i shtyni ato në ditët në vijim. E njëjta gjë vlen edhe për çështjet e biznesit.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se nesër mund të jetë një ditë në të cilën mund të ketë dis.kutime në dashuri. Në punë mund të keni disa mundësi të reja për të shqyrtuar.

Ujori

Ajo që po përj.etoni është një kohë e mirë për ndjenjat, për sa kohë që nuk mendoni për të kaluarën, por shikoni përpara. Sa i përket punës, ju mund të kompensoni kohën e hu.mbur dhe madje të fitoni pak më shumë nëse punoni vetë.

Peshqit

Gjatë ditës së nesërme mund të përjetoni emocione të bukura në dashuri: disa probl.eme vetëm nëse jeni me një person të gabuar: mbase është e nevojshme të merrni një vendim dra.stik. Një lajm i mirë po vjen në punë. /k.k/noa.al/