“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks.

Roza Lati u shpreh se ka parë Erjolën në ëndërr duke kryer marrëdhënie seksuale dhe ishte e zhveshur, ndërsa kërkoi nga banorët e tjerë t’i interpretonin ëndrrën.

“Nuk e pashë vetëm unë, por e panë edhe shumë veta të tjerë në ëndrrën time”, tha ajo.

Ndërsa aktori Jul Deda iu drejtua se “mos të ka shkuar mendja ty?”, diçka që u mohua nga moderatorja.

Biseda:

Roza: Kam parë në ëndërr Erjolën duke bërë seks. Lakuriq. Nuk ishim këtu… Ça do të thotë në ëndërr ku je duke bërë seks?

Juli: Mendoj se të ka shkuar mendja ty

Roza: Nuk është fare kështu

Juli: Nuk është fare kështu, po është e vërtetë

Advertisements

Egla: Marrëdhënia në ëndërr është siklet

Roza: Nuk e pashë vetëm unë, por e panë edhe shumë veta të tjerë në ëndrrën time