Ky është bossi i droges i cili përflitet se ndau Xhensilën nga Besi! (FOTO)

Ish-reperi, tashmë i kthyer në një personazh TikTok-u i njohur si “Clevio”, bëri një deklaratë mjaft të rëndë ditën e djeshme.Teksa ishte në një video-live, ai u shpreh se Xhensila Myrtezaj ka tradhtuar partnerin e saj, Bes Kallakun, me shokun e tij të ngushtë.

Sipas tij, bëhet fjalë për Eldi Dizdarin, partneri i ish miss Shqipëria Suada Sherifit, i cili për vite me radhë ka qenë i kërkuar nga drejtësia dhe tani ndodhet nën arrest.“Sot ka ndarë Xhensilën nga Bes Kallaku, ky bosi.E ka blere Xhensilën me lekë, kuptoni ore?”-shprehej ai.

Kujtojmë se Eldi Dizdari është një person shumë i njohur dhe që bëri bujë me historinë e tij. Në periudhën që ai u arrestua, Suada “u zhduk” nga rrjetet sociale.

Sot në mediat sociale kanë qarkulluar disa foto të saj aktuale nga instagrami privat, pasi ajo prej vitesh është larg syrit të publikut.

Ndonëse ditën e djeshme Xhensila reagoi dhe tha se emrin e tij nuk e ka dëgjuar ndonjëherë dhe se do të ndërmarrë masa ligjore për ato që shpifin për të, duket se Kllevio nuk e ka lënë me kaq.

“Ai emri E.D. gruan e tij e ka mbyllur në bunkier me 4 shërbëtore dhe e do Xhensilën që të bëjë çuna.

Ka marrë Xhensilën se i duket se bën çuna.

Xhensila ecën me bodyguard, Besi ka frikë nga bodyguardi.

T’ia fusë një vizë dhe të këndojë “Sarile”.

Kjo donte të më fuste mua në burg një herë.

Nuk lë lokal pa shkuar dhe pa nxjerrë b*thën.

Na kapi frika Xhensila”-shprehet ai në rrjete sociale.

Shiko foton:

Related Posts

“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks….

Si t’i dallojmë sëmundjet e lëkurës?

Sëmundjet e lëkurës janë nga më të ndryshmet, dhe shenja e parë paralajmëruese është shfaqja e shenjave të kafta. Shkaku i paraqitjes së shenjave të kafta mund…

Sëmundjet e lëkurës, mjekët ngrenë alarmin për !

Afrimi i stinës së verës dhe temperaturave të larta, rrit dhe rrezikun e paraqitjes së sëmundjeve të ndryshme të lëkurës të cilat lidhen me qëndrimin e tepërt…

Skandal në shkollën shqipe, mësuesi godet e ofendon rëndë …

Një video tejet shqetësuese është publikuar nga mediat në Shqipëri, ku shihet një mësues i cili i keqtrajton disa nga nxënësit e tij në një klasë mësimore….

U dogj brenda në makinë/ Greku me biznes në Shqipëri

Christos Gialias, biznesmeni 59-vjeçar grek i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Mandra të Athinës, rezulton pronar biznesi edhe në Shqipëri. Konkretisht në vitin 2007 ai ka themeluar…

Shishe të thyera dhe njolla gjaku brenda e jashtë banesës, çfarë u gjet në dhomën e 81-vjeçarit! Ende mister se si u dhunua i moshuari

Shishe të thyera brenda dhomës dhe njolla gjaku janë gjetur nga uniformat blu brenda e jashtë banesës së 81-vjeçarit, i cili është dhunuar ditën e sotme në…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *