Makina përplaset me autobusin, vdes tragjikisht 22-vjeçari shqiptar në Itali

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e 22-vjeçarit shqiptar, Neli Eriselto ka ndodhur mbrëmjen e 5 Shkurtit në Piacenza të Italisë.

“Corriera della Serra“ raporton se i riu humbi kontrollin mbi makinën që drejtonte dhe për pasojë u përplas me një autobus që vinte nga drejtimi i kundërt. Nga përplasja me parakolpin e autobusit, pjesa e majtë e makinës është shpërbërë tërësisht.

Kalimtarët në vendin e ngjarjes ngritën alarmin dhe menjëherë erdhën shërbimet mjekësore, të cilat fatkeqësisht nuk mundën të bënin dot asgjë pasi i riu nuk kishte mundur dot që të ju rezistonte plagëve të marra. Shoferi i autobusit nuk kishte pësuar dëmtime, por ishte i tronditur nga ajo që kishte ndodhur.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit që i mori jetën të riut shqiptar./tvklan.al

Related Posts

“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks….

Si t’i dallojmë sëmundjet e lëkurës?

Sëmundjet e lëkurës janë nga më të ndryshmet, dhe shenja e parë paralajmëruese është shfaqja e shenjave të kafta. Shkaku i paraqitjes së shenjave të kafta mund…

Sëmundjet e lëkurës, mjekët ngrenë alarmin për !

Afrimi i stinës së verës dhe temperaturave të larta, rrit dhe rrezikun e paraqitjes së sëmundjeve të ndryshme të lëkurës të cilat lidhen me qëndrimin e tepërt…

Skandal në shkollën shqipe, mësuesi godet e ofendon rëndë …

Një video tejet shqetësuese është publikuar nga mediat në Shqipëri, ku shihet një mësues i cili i keqtrajton disa nga nxënësit e tij në një klasë mësimore….

U dogj brenda në makinë/ Greku me biznes në Shqipëri

Christos Gialias, biznesmeni 59-vjeçar grek i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Mandra të Athinës, rezulton pronar biznesi edhe në Shqipëri. Konkretisht në vitin 2007 ai ka themeluar…

Shishe të thyera dhe njolla gjaku brenda e jashtë banesës, çfarë u gjet në dhomën e 81-vjeçarit! Ende mister se si u dhunua i moshuari

Shishe të thyera brenda dhomës dhe njolla gjaku janë gjetur nga uniformat blu brenda e jashtë banesës së 81-vjeçarit, i cili është dhunuar ditën e sotme në…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *