Nuk e priste – reagimi i Sara Gjordenit kur sheh që ish-i dashuri hyn në Big Brother

Endrik Beba është zyrtarisht banori më i ri i Big Brother VIP Albania 3.

Ai u prezantua fillimisht të dielën në Fan Club me Enxhi Nasufin, ku edhe zbuloi më shumë rreth vetes

Këngëtari shqiptar tregoi se ka pasur një histori dashurie me modelen Sara Gjordeni.

Bukuroshja madje është pjesë e një prej klipeve të tij dhe kjo romancë ka qenë në 2015.

Derisa po prezantohej klipi, është parë edhe një reagim i Sarës në lidhje me këtë.

Ajo po ndërhynte vazhdimisht dhe në një moment vuri dorën në fytyrë.

Veç Endrikut, shtëpisë më të famshme në Shqipëri iu bashkua edhe modelja Françeska

Related Posts

“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks….

Si t’i dallojmë sëmundjet e lëkurës?

Sëmundjet e lëkurës janë nga më të ndryshmet, dhe shenja e parë paralajmëruese është shfaqja e shenjave të kafta. Shkaku i paraqitjes së shenjave të kafta mund…

Sëmundjet e lëkurës, mjekët ngrenë alarmin për !

Afrimi i stinës së verës dhe temperaturave të larta, rrit dhe rrezikun e paraqitjes së sëmundjeve të ndryshme të lëkurës të cilat lidhen me qëndrimin e tepërt…

Skandal në shkollën shqipe, mësuesi godet e ofendon rëndë …

Një video tejet shqetësuese është publikuar nga mediat në Shqipëri, ku shihet një mësues i cili i keqtrajton disa nga nxënësit e tij në një klasë mësimore….

U dogj brenda në makinë/ Greku me biznes në Shqipëri

Christos Gialias, biznesmeni 59-vjeçar grek i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Mandra të Athinës, rezulton pronar biznesi edhe në Shqipëri. Konkretisht në vitin 2007 ai ka themeluar…

Shishe të thyera dhe njolla gjaku brenda e jashtë banesës, çfarë u gjet në dhomën e 81-vjeçarit! Ende mister se si u dhunua i moshuari

Shishe të thyera brenda dhomës dhe njolla gjaku janë gjetur nga uniformat blu brenda e jashtë banesës së 81-vjeçarit, i cili është dhunuar ditën e sotme në…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *