Se dashuria për fëmijët nuk ka kufi na tregon ky baba kreativ. Ai shndërron karrocën e vajzës së par.alizuar në atë si të Hirushës/FOTO

Edhe pse dyqanet si Target qëmoti kanë filluar të prodhojnë linja të kostumeve për fëmijë, ka…

VIDEO / Vajza 8 vjeçare ushqen sorrat në oborrin e saj, por falenderimi i sorrave do ju lëjë gojëhapur

Shumë njerëz i duan zogjtë në kopshtet e tyre, por është e rrallë që kjo dashuri…

Video që të shkrinë zemrën/ Shikoni si fëmija reagon kur babi ia ndez aparatin e dëgjimit në mëngjes

Është shfaqur një video e një foshnjë duke buzëqeshur dhe duke u gëzuar kur babai i…

Diqka e tillë shihet shumë rrallë/ Është aq e bardhë sa që nuk shihet në sfondin e dëborës

Kjo bebe dreri është jashtëzakonisht e rrallë, pothuajse zhduket në sfondin me dëborë në natyrën magjike…

Marley, qengji jetim që mendon se është qen/VIDEO

Kjo dele e vogël po merr mësime se si të sillet si qengj – sepse mendon…

U së. murën njëkohësisht nga kan. ceri, pesë mësuese pad.isin kompaninë (FOTO)

Mësueset kishin dhënë mësim te shkolla që ndodhet gati 1 km larg fabrikës, e cila ka…

Për çfarë duhet të kemi kujdes kur konsumojmë vezë fshatit! Shikoni se çfarë thot studimi?

Vezët e pulave në fshat mund të jenë më të rre. zikshme për shëndetin në krahasim…

Çiftit shqiptar pas 21 vitesh martesë i lindë femij. I vë emrin më të bukur shqiptar

Familja Kabashi nga Korisha e Prizrenit me 28 Nëntor pati nje arsye te madhe per te…

Jennifer Lopez pa grim dhe me veshje sportive duket e mahnitshme. Në prag të Krishtlindjes bën palestër

Asnjëherë nuk mungon në asnjë stërvitje. Pavarësisht se ishte festa e Krishtëlindjes, ajo bëri palestër edhe…

Djali tek va.rri i nënës: “Zgjohu nënë, mjaft pushove!”

Një djalë dhe një vajzë pas një lidhje dashurie vendosën të martohen. Pas një kohe në…