fbpx

Në moshën 79-vjeç, e moshuara po përgatitet për të dhënë provimin e klasës së 8

Në moshën 40 vjeç Tullia Vaccari nga Italia mësoi të ngiste biçikletën. Një vit më vonë…

Nesër hapen kufijtë, plazhet, kopshtet,ç erdhet dhe palestrat, por këto shërbime do të jenë ende të ndaluara (E plotë)

Duke filluar nga dita e nesërme (1 qershor) do të nisë faza e dytë të rihapjes…

Shqiptaret VIP që e kanë kapur burrin me presh për dore

Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tra.dhëtuar nga partnerët e tyre:…

Përm.bytet shtëpia e familjes Beckham

Victoria Beckham ka zbuluar se ka qenë e detyruar të thërret mjeshtrin gjatë distancimit social pasi…

3 arsyet pse shenjat e tjera i kanë halë në sy Binjakët

Nëse deri më sot keni lexuar për karakteristikat pozitive të Binjakëve, sot do t’i mësoni arsyet…

Na la të gjithëve pa fjalë : Ja se si do të jetë moti gjatë gjithë Muajit Qershor dhe cfarë pritet të ndodh me rreshjet

Temperaturat e vrojtuara në sipërfaqen e oqeanit Paqësor gjatë periudhës janar-prill 2020 tregojnë për ndikim të…

‘Katunarja e zemrës’, Ajka ndihmon Besin për të punuar tokën (Video)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku publikon shpesh video-momente pranë vogëlushes Ajka në rrjete sociale.…

Zbulimi i fundit : Nuk e paskemi ditur që luleshtrydhet parandalojnë këtë problem shëndetsor

Familja e luleshtrydhes, manaferrave, mjedrave, boronicave është e njohur për përfitimet potenciale shëndetësore falë përbërësve kundër…

Vajza shqiptare Sibela Alimovska, që po lu fton për Manastirin (VIDEO)

Pak shpresë dhe optimizëm lidhur me fatin e shqiptarisë në Manastir ka kthyer shoqata joqeveritare me…

Tro.nditet futbolli shqiptar, ndërron je.të në moshën 18-vjeçare talenti i Skënderbeut

Një lajm shumë i keq, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm, ka ardhur së fundmi, teksa…