Saimir Tahiri nxjerr videon e rrallë, ja me kë shihet duke kaluar ditët e fundit

Ish ministri Saimir Tahiri nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit momentet e tij me fëmijët.

Së fundmi, në Facebook, Tahiri ka publikuar një video ku shihet me djalin e madh Drinin dhe të voglin, Golikun.


Ky është një moment ku i vogli i shtëpisë, imiton, në përpjekje për të mësuar të flasë.

Drini dhe Tahiri, nxjerrin gjuhën dhe duket se kjo e bën të argëtohet Golikun, i cili i imiton dhe shihet duke buzëqeshur.

“Fjalimi i parë jo keq”, shkruan Tahiri, shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.