Si kurrë më parë, Rudina Magjistari shfaqet në publik me vajzën e saj

Moderatoria Rudina Magjistari është përpjekur që të jetën e saj ta mbajë sa më private.

Mirëpo, herë pas here ajo ka postuar ndonjë foto me vajzën ose bashkëshotin, por duke mos e zbuluar të plotë portretin e vogëlushes.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, Rudina ka publikuar në Insagram një foto me Mian, ku shihen të dyja të përqafuara. Ato shfaqen nënë e bijë nga pushimet dhe duket se po i shijojnë shumë këto ditë relaksi.

Rudina është nga ato njerëz të pakët në show biz që kanë dashur ta bëjnë publike jetën e tyre private.