Veshjet e punuara me dorë po rikthehen fuqishëm në treg

Punë Dore – Prizreni është faqja në Instagram ku mund të porosisni që nga veshjet e deri tek shtretërit për fëmijë me dizajn unik të punuar me dorë, shkruan “Kosovarja”.

Zonja e cila qëndron pas gjithë kësaj ka 30 vite përvojë në punime të tilla artistike që do t’i shihni në vazhdim.

Duke parë se veshjet, çantat dhe shumëçka po rikthehet në treg, vendosi që punimet t’i plasojë përmes rrjeteve sociale ku edhe filluan porositë e shumta nga klientët nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia e që së fundmi pritet që dërgesat të bëhen edhe në shumë shtete tjera të Evropës.

Tani për tani porositë bëhen vetëm online por gjithsesi në të ardhmen pritet që biznesi të zgjerohet dhe të hapet edhe dyqani fizik.

Punë dore Prizreni ka 10 vite që klientëve iu ofron punimet e veçanta sipas dëshirave dhe kërkesave të tyre.
Kryesisht kërkesat më të mëdha janë për mini shtretërit për bebe.

Related Posts

“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks….

Si t’i dallojmë sëmundjet e lëkurës?

Sëmundjet e lëkurës janë nga më të ndryshmet, dhe shenja e parë paralajmëruese është shfaqja e shenjave të kafta. Shkaku i paraqitjes së shenjave të kafta mund…

Sëmundjet e lëkurës, mjekët ngrenë alarmin për !

Afrimi i stinës së verës dhe temperaturave të larta, rrit dhe rrezikun e paraqitjes së sëmundjeve të ndryshme të lëkurës të cilat lidhen me qëndrimin e tepërt…

Skandal në shkollën shqipe, mësuesi godet e ofendon rëndë …

Një video tejet shqetësuese është publikuar nga mediat në Shqipëri, ku shihet një mësues i cili i keqtrajton disa nga nxënësit e tij në një klasë mësimore….

U dogj brenda në makinë/ Greku me biznes në Shqipëri

Christos Gialias, biznesmeni 59-vjeçar grek i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Mandra të Athinës, rezulton pronar biznesi edhe në Shqipëri. Konkretisht në vitin 2007 ai ka themeluar…

Shishe të thyera dhe njolla gjaku brenda e jashtë banesës, çfarë u gjet në dhomën e 81-vjeçarit! Ende mister se si u dhunua i moshuari

Shishe të thyera brenda dhomës dhe njolla gjaku janë gjetur nga uniformat blu brenda e jashtë banesës së 81-vjeçarit, i cili është dhunuar ditën e sotme në…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *