Zjarr i madh në Tiranë, shkrumbohet makina në zonën e “Myslym Shyri” (video)

Një makinë në ecje ka shpër thyer në flakë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslym Shyri”…

Ekskluzive/ Sekondë pas sekonde, si u vr.a Klodian Rasha (PAMJET)

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha disponon ekskluzivisht fotografitë e nxjerra nga filmimet e kamerave të…

Shitësi i HER0lNËS në listën e PD/ Rezeart Tusha, kandidat në Durrës, është arr.estuar në Zvicër

Ligji i dekriminalizimit ndalon personat e dënuar që të kandidojnë. Ky ligj u iniciua dhe nga…

Loco lëshon emisionin/ “Më kanë sharë dhe ofenduar, s’toleroj më”

N; emisionin e sontëm Loco pas kërkimfaljes ndaj të gjithëve që u ka gabuar, deklaroi se…

U përkrah shumë nga ndjekësit, konkurrenti i “Përputhen” merr vendimin që i preku të gjithë (Foto)

Arsim Abduli është një nga konkurrentët më të rinj në “Përputhen”. I riu nga Kërçova e…

Krenari e madhe! Këtë se kanë arritur as burra të mëdhenj, dy vajzat shqiptare kanë arritur shumë në Zvicër

Dy kandidatet femra shqiptare, Arbenita Shabani Zejna dhe Anita Islami, kanë fituar në zgjedhjet e 7…

Publikohen pamjet/ E ka bërë me da.shje, ja si ia mori je.tën efek.tivi Klodian Rashës, ai ng.riti duart

A2 ka siguruar pamje nga kamerat e sigurisë që kanë fiksuar momentin kur efe ktivi, Nevaldo…

O Zot i madh! Roja i shkoIIës Ië shtat.zënë va.jzën 11 vjeçe, mendohet se e ka bërë edhe me va.jza të tjera brenda shkoIIës

Një va.jzë 11-vjeçare kineze, raportohet se ka mbetur shtat.zënë. Si bëhet e ditur vajza ka mbetur…

Do përfaqësojë Zvicrën në Eurovizion, i riu e thotë me krenari: Jam shqiptar, një ditë dua të garojë për vendin tim!

Mëngjesin e sotëm, i ftuar në një lidhje me “Skype” në emisionin “Kafe Shqeto” në Syri…

Reagon EIvisi pasi Arjan Konomi e quajti pIehrë: Nuk jam ashtu si po më bëjnë AntoneIa q.au kot mos i besoni Iotët e saj

Një foto e postuar në Instagram nga Elvisi dhe e ripostuar nga Atdheu sh kaktoi debat…