E kujtoni Melekun e vogël dhe të bukur? Shkoni prindërit e saj të vërtetë: Sa shumë i do!

Beren Gokyildiz ose siç e njohim tashmë në serialin turk “Nënë” është bërë një personazh shumë…

Do u ngrohen zemrat! Sot në këtë vend u hap për herë të parë shkollat shqipe

Nëpërmjet një postimi në faqen facebook koordinatori dhe mësuesi i gjuhës shqipe ka uruar fëmijët për…

Parajsa mbi tokë! Ky është vendi që duhet ta vizitojë çdo shqiptar: Është mrekulli

Holta është një zonë turistike e pa eksploruar akoma plotësisht dhe përbën një ftesë e hapur…

I mori je.tën 7-vje.çarit shqiptar, gruaja e pa sh.pirt: Nuk dua të kër.koj falje, s’pen.dohem!

Alice F. 76 vjeçe e paral.ajmëroi disa herë v rasjen e vog.ëlushit kosovar Iliaz, 7 vj.eç.…

“Jepuni dashuri sa kohë jetojnë se kur prindërit nuk janë më me ne, ne mbetemi jetimë dhe kjo është …”

Kur prindërit tanë ikin nga kjo jetë, asgjë nuk është e njejtë. Ne nuk mund të…

Ua çfarë ndodhi mes tyre? Baxhanakët Getoar dhe Krenar hapën biznes në Tiranë, po e mbyllën për 2 muaj

Megjithëse moderatorja Luana Vjollca është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Krenar Cocajn,…

O Zot dhe kjo? Po lici serb bën të riun shqiptar për spi.tal ai bie pa nd.jenja: A keni shpirt, boll më

Një p olic me prejardhje serbe ka rr ahur brutalisht në komisariat një shqiptar në Kumanovë.…

“Një javë me njërën, një javë me tjetrën” flet burri me d y gra nga Hasi (video)

Një histori nga ato të rrallat, jashtë normales por që ka ndodhur dhe zhvillohet dita-ditës. Në…

FOTO EPIKE/ Dhëndri nga Fushë-Kruja martohet, por të lë pa fjalë me këtë që ka bërë

Një djalë nga Fushë-Kruja ka vendosur të martohet por ai ka tërhequr vëmendjen me një gjest…

Në mesin e qikave e nuses, po Shyhretja më e reja

Shyhrete Behluli është këngëtarja e njohur kosovare me një bagazh të madh të karrierës të mbushur…